Svadobná princezná

Obdržali ste pozvánku na svadobný obrat a následnú slávnostnú hostinu alebo ste dokonca hlavnou aktérkou v bielom? Svadba nie je len o krásnych snehových dlhých nevestiných šatách alebo róbach prítomných, ale ide aj o šperky, ktoré, pokiaľ sú zvolené vhodne, pútajú rovnakú pozornosť ako šaty. Na tie musíte však ísť poriadne opatrne, nechcete predsa na svoj alebo niekoho iného veľký deň vyzerať ako ovešaný vianočný stromček.

Ak ste nevestou a neviete si dať rady so šperkmi, skúste sa informovať v požičovni, odkiaľ máte šaty. Tam by vám mali ponúknuť decentné klenoty, ktoré skvelé zapasujú k bielym svadobným šatám. Výhodou nevesty je to, že nemá mnoho možností šperkov, nad ktorými by musela premýšľať. Prsteň dostane po svojej kladnej odpovedi, hodinky sú vylúčené, takže zostávajú náušnice, náhrdelník alebo náramok. A práve s náušnicami treba jednať opatrne, pretože tie pútajú zväčša najväčšiu pozornosť.

V prípade, že sa na svadbe idete zúčastniť len ako pozorovateľka, máte väčšiu možnosť popustiť uzdu svojej fantázii. Nemusíte byť jemná, môžete staviť aj na drsný, výstredný a sexy vzhľad. To už záleží len na vás, ako chcete na svadbe pôsobiť, ale nezabúdajte, že najkrajšia musí byť za každých okolností nevesta. Ako hosť na svadbe sa môžete pohrať aj s rôznymi farbami, na rozdiel od nevesty, ktorej často ostáva na výber len biela alebo strieborná. Cudzie vám nemusia byť ani veľké, pútavé šperky.

Každopádne, svadobné šperky, pokiaľ sú určené pre nevestu, je viac než nutné vyberať s istou eleganciou a decentnosťou. Hlavná hrdinka si predsa nemôže dovoliť zavesiť na krk masívny náhrdelník alebo zvoliť obrovské náušnice. Aj so šperkmi treba jednať opatrne, zvlášť vtedy, ak ide o tak dôležitý deň, ako je ten svadobný. Nevesta perlami alebo jednoduchými striebornými náušnicami nič nepokazí. Bude aj tak dostatočným stredobodom pozornosti, keď sa objaví v krásnych bielych šatách a bude kráčať uličkou k svojmu vyvolenému.

Foto: pixmac.sk, Jayt74 – flickr

Tento obsah bol zaradený v Články. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *