Poznáme darčeky, s ktorými zožnete úspech

Stalo sa vám niekedy, že ste na narodeniny, Vianoce alebo iný sviatok dostali darček, po otvorení ktorého ste onemeli v tom najhoršom zmysle slova a stratili ste niť myšlienok? Kto takúto situáciu nezažil, môže byť rád, pretože zareagovať v okamihu a uistiť darujúceho, že sa trafil viac, ako si myslí a že darček je v poriadku, je hodné minimálne filmového Oscara. Väčšina ľudí sa však pretvarovať absolútne nevie a vtedy narazí kosa na kameň. Obdarujúci je smutný, že nevybral dobre a obdarovaný nemá z darčeka vôbec žiadny úžitok.

Aby ste sa vyhli takýmto pekelne nepríjemným a trápnym situáciám, kedy je nad slnko jasnejšie, že klamete, aby ste toho druhého nesklamali, dobre si rozmyslite, aký darček zvolíte. Každý je predsa iný, každý má rád niečo odlišné a každého potešia úplne iné veci. Preto by ste pri výbere vhodného darčeka mali vyberať jednotlivo, čo sa ku komu hodí a neupriamiť sa na neosobné darčeky.

Výbornou voľbou na darček pre dámy, sú šperky. Nevýrazné, jednoduché, decentné. Takými naozaj nie je čo pokaziť, pretože ženy ich s obrovskou radosťou aj patrične využijú a ak navyše zvolíte niečo univerzálne skombinovateľné, máte u oslávenca vyhraté a žiadne pretvarovanie nehrozí.

Či už sa rozhodnete pre prsteň, retiazku, náušnice alebo nejaký iný šperk, dôležité je nič neprekombinovať, pretože by ste sa mohli vyhnúť účelu a spôsobiť presne spomínanú situáciu so stratením slov pri otvorení prekvapenia. To však veľmi pozitívne nemusí byť, pretože môžete vybrať zlú farbu, príliš zložité tvary a darček bude odložený v šuflíku namiesto plánovaného využívania.

Nápady na dámske darčeky sa väčšinou len tak sypú. Ak zájdete do ktoréhokoľvek obchodu s oblečením, máte vyhraté a darček už skoro v taške. Stačí sa poobzerať, vybrať správnu veľkosť jednoduchého tielka alebo trička a darček je na svete. Ak však chcete byť odvážnejší a otestovať pravdu tradovanej pravdy „Risk je zisk,“ skúste niečo z väčších doplnkov a možno sa na vás šťastie usmeje.

Žabky, kabelky, šatky, podkolienky alebo zaujímavé silonky. V každom obchode je sortiment široký, stačí si už len vybrať tú správnu vec pre nastávajúceho obdaroveného. V tom najhoršom prípade, ak nebude spokojný, si buď kúpený darček necháte vy a vymyslíte spoločne niečo iné, alebo mu jednoducho dáte pokladničný bloček a nechcenú vec si vymení za niečo jeho srdcu blízke.

Vymyslieť a kúpiť originálne darčeky pre pánov je náročnejšie ako čokoľvek iné. Tomu dá za pravdu väčšina žien. Jedným zaujímavým a naozaj nevšedným tipom na pánsky darček pre fajčiarov je e-cigareta. Nebudete ňou podporovať závislosť toho, komu darček kupujete, no práve naopak. Táto „cigareta“ obsahuje tekutý nikotín, pri ktorého vyfukovaní sa z neho robí para a navyše je omnoho menej škodlivá ako obyčajné cigarety. Postupne si môže fajčiar znižovať dávku nikotínu a nakoniec sa tak zbaviť svojej neresti. Výhodné, nie?

Ak máte strach z odmietnutia e-cigarety, stavte na klasiku a vyberajte z dobre odskúšaných tipov na dary. Parfémamy, športovými sprejmi, drogériou, ponožkami alebo tričkami naozaj nemáte čo pokaziť. Mužov poteší zrejme všetko, čo nie je preumelkované a výrazne sa nevymyká spod trendu. Vyberajte uvážlivo, aby boli obidve strany spokojné a darček ostal s radosťou tomu, komu bol aj pôvodne určený.

Tento obsah bol zaradený v Články a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *