GUESS šperky, ideálne pre dámy

Valentín aj Vianoce už síce boli, no nie sú to jediné sviatky a dni v roku, kedy môžete svoje drahé a milované polovičky potešiť niečím kvalitným a najlepšie poriadne trblietavým. Šperkami od americkej spoločnosti založenej vo Francúzsku naozaj nemáte čo pokaziť. Dámy vám budú vďačné!

Svetová spoločnosť GUESS, založená bratmi Marcianovými, prosperuje a je známa každému milovníkovi luxusných vecí. GUESS totiž svojim nadšencom ponúka okrem haute couture oblečenia aj topánky, tak ako dámske, tak aj pánske, kabelky, doplnky a neposlednom rade šperky, po ktorých túži každé ženské srdce.

Výber šperkov, ktoré sú vyrobené pod hlavičkou tejto spoločnosti, je široký. Sortiment vám ponúka množstvo náhrdelníkov, náramkov či náušníc. Lákadlom môžu byť aj nádherné prstene i prívesky na náramky, no vašemu gustu sa nebudú priečiť ani módne náramkové hodinky, do ktorých sa naozaj oplatí zainvestovať.

Tým, že GUESS šperky sú vyrobené zväčša z chirurgickej alebo ušľachtilej ocele, nie sú prístupné pre každého, no jeden luxusný kúsok do svojej zbierky si predsa môžete dovoliť. Ktorá dáma by sa predsa nechcela popýšiť a predviesť na sebe známy symbol spoločnosti – veľké, pútavé G?

Prepych, ktoré tieto šperky bezpochyby ponúkajú, spájajú jemné prvky domácej európy, kde bola spoločnosť založená, s nenápadnými vkladmi amerického ruchu, ktorá je dnešným sídlom GUESS. Ak vás tieto šperky oslovia, nemusíte ich dlho hľadať. Samostatný obchod na Slovensku, bohužiaľ, nenájdete, no v špecializovaných predajniach má GUESS zastúpenie v pomerne hojnom počte.

Tento obsah bol zaradený v Články a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna reakcia na GUESS šperky, ideálne pre dámy

  1. Matej povedal:

    Akurat som priatelke kupil guess nahrdelnik aj s priveskom a spokojnost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *