Exkluzívne šperky svetoznámej značky Esprit

Milujete spojenie elegancie, športového vzhľadu, štýlovosti, no oceníte aj prítomnosť prvkov extravagancie? Potom sú šperky vyrábané svetoznámou módnou značkou Esprit tým vhodným rozhodnutím pre vás! Esprit šperky sú dostupné skoro v každom lepšom klenotníctve, kde však nenájdete vždy celú kolekciu, ale len vybrané kusy. Najväčší výber kolekcií šperkov Esprit sú, ako inak, celé prístupné na oficiálnej internetovej stránke značky či na stránkach špecializovaných obchodoch.

Značka Esprit, ktorá bola založená v americkom meste San Francisco, je už na trhu od roku 1968. Nie je žiadnym tajomstvom, že mladomanželia – zakladatelia Sussie Russel a Doug Tompkins, v začiatkoch predávali oblečenie značky Esprit z kufra svojho Volkswagenu. Medzi jej hlavné produkty patria okrem oblečenia parfémy, náramkové hodinky, šperky, doplnky, no aj obuv. Zameriava sa ako na dámy, tak i pánov, a teda si vyberie každý z ponuky, ktorá je viac ako široká.

Najhlavnejším dôvodom, prečo patria šperky, klenoty a hodinky pod záštitou značky Esprit k špičke vo svojom obore, je ich zloženie. Všetky sú vyrábané zo striebra, no pokryté sú vrstvou rhódia, ktoré zaručí produktom vysoký a trvácny lesk a navyše ich ochráni od zmeny zafarbenia, ktorá môže nastať napríklad pri pobyte v morskej vode.

Novinkou v šperkovej ponuke od Esprit je najnovšia kolekcia Charms, ktorú tvoria strieborné náramky a množstvo príveskov. Ich výhodou je možnosť kombinácie podľa vlastnej chuti a túžby. Všetky šperky sú navrhnuté tak, aby mohli byť nosené v bežný deň, no zažiarili aj pri špeciálnych príležitostiach.

Tento obsah bol zaradený v Články a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *