DKNY – šperky, ktoré vám dodajú sebavedomie

Donna Karan – pre väčšinu z vás určite neznáme meno. Navyše, ani milovníci kvalitných a luxusných šperkov si možno toto meno nespoja so svetoznámou módnou značkou hodiniek, oblečenia, šperkov a parfumov, DKNY. Práve prvé dve písmená z názvu tejto americkej značky sú iniciálkami Donny Karan a ďalšie dve písmená nepredstavujú nič iné, ako skratku nikdy nespiaceho mesta, New York. Práve dáma Donna Karan je zakladateľkou a ešte stále aj súčasnou dizajnérkou svojej prosperujúcej spoločnosti.

Spoločnosť bola založená v roku 1988, na podnet Donninej dcéry, a od svojich začiatkov si niesla príznačný status – odevná. No keďže ženy ostanú stále len ženami, tak sa zakladateľka firmy rozhodla rozšíriť jej sortiment o parfémy, doplnky či šperky. Práve posledné spomínané dosahujú vo svojom trhovom obore obrovské úspechy, keďže sa môžu bezpochybne zaradiť medzi Haute Couture.

Pre priemerne zarábajúceho človeka môže byť kúpa šperku značky DKNY neprijateľná kvôli vysokej cene, no tá je presnou odpoveďou na kvalitu výrobku. Šperky tejto americkej spoločnosti sú totižto vyrábané z chirurgickej ocele a väčšina z nich na sebe nesie autentický monogram so skratkou DKNY.

Je nad slnko jasnejšie, že nikde na Slovensku kamenný obchod americkej podnikateľky Donny Karan nenájdete a výrobky si naživo pozrieť nebudete môcť. Pravdaže, v svetových centrách módy, ako je napríklad Paríž či Miláno, obchod svoje zastúpenie má. Šperky DKNY sú však dostupné na internetových stránkach, či už priamo na oficiálnych stránkach spoločnosti, alebo na internetových obchodoch zameraných na kvalitné a na úrovni vyrobené šperky či doplnky.

Tento obsah bol zaradený v Články a označkovaný ako , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *