Aký typ náušníc zvoliť podľa typu tváre?

Náušnice vždy boli, sú a budú atraktívnou ozdobou ženy. Ich veľké množstvo rôznych typov a motívov vedie k tomu, že ich striedajú na rozličné príležitosti a nenosia neustále tie isté, ako to bolo v minulosti. Aj náušnice podliehajú móde a často sa mení ich design. Napriek tomu sú všetky druhy obľúbené a tento dlhodobo populárny šperk sa neustále teší veľkému záujmu.

Zvyčajne si vyberáme také, ktoré sa nám páčia, ktoré sa nám najlepšie hodia. Niektoré uprednostňujú veľké nápadné kruhy, iné si volia z menších jemnejších alternatív. Je však možné doladiť náušnice podľa typu našej tváre?

Áno, dá sa to a veľmi jednoducho. Stačí sa pozrieť do zrkadla, zistiť, ktorá zo štyroch typov tvárí je tá vaša a potom už len k nej vhodne priradiť tento decentný šperk. Rozoznávame okrúhlu, oválnu, štvorcovú a trojuholníkovú tvár.

Ak milujete nosiť dlhé visiace náušnice rôznych motívov a farebných ladení a pritom ste obdarovaná okrúhlou tvárou, máte vyhraté. Tento typ šperkov je určený práve pre vás. Opticky ju predĺžia a tak budete vyzerať skutočne dokonale. Je lepšie ak sa vyhnete malým drobným alternatívam, ale tiež extravagantným tvarom.

Dámy s oválnym typom by mali siahnuť po šperkoch menších rozmerov. Dovolené sú rôzne vzory kombinované s kamienkami napríklad zo zirkónu či briliantov. Voliť môžete medzi pripínacími náušnicami a visiacimi. Ale pozor! Príliš dlhé nápadné typy sa neodporúčajú. Môžu však tvár ešte viac predĺžiť.

Najideálnejší výber pre dámy so štvorcovým typom tváre predstavujú okrúhle náušnice. Na výber máte z bohatej ponuky klenotníctiev a zlatníctiev, preto ju môžete pre seba maximálne využiť. Či už vyberiete visiace alebo iné typy, pridržiavajte sa okrúhlych variánt, ktoré zjemnia a predĺžia jej hranaté časti.

Trojuholníkové typy by mali staviť práve na extravagantnosť, nápadnosť a veľkú výraznosť. Vyberať si môžete kruhové i oválne prevedenia. Nebojte sa špecifických druhov a stavte na vyzývavosť. Všetky netradičné modely, ktoré nájdete v ponuke sú vyrobené pre vás. Od klasických kvapiek cez odvážnejšie pyramídy až po tie najdivokejšie prevedenia. Vďaka svojej tvári si to môžete dovoliť.

Ak teda chcete svoju krásu ešte viac zvýrazniť, prispôsobujte a vyberajte šperky podľa typu tváre, ktorú máte. Malými trikmi môžete dosiahnuť veľké zatraktívnenie svojho vzhľadu, tak prečo si nepomôcť keď sa to dá. Ak dokážete v maximálnej miere využiť širokú ponuku šperkov, ktorá je dnes k dispozícii, budete nielen krajšia, ale sama sa budete cítiť výnimočnejšie. Vyskúšajte si teda aj ozdoby, ktoré nevytvárajú v spojení s tou vašou tvárou unikátny výsledok. Takto sama rozoznáte, čo je pre vás vhodné a čo nie. Lebo každá žena je krásna, ale vlastnou šikovnosťou môže byť ešte krajšia.

Tento obsah bol zaradený v Články a označkovaný ako , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *