Aké zásnubné prstene nosia celebrity?

histórii zásnubného prsteňa sme písali minule. Ale aké zásnubné prstene sa nosia v dnešnej dobe?

Aj tu platí staré známe: sto ľudí sto chutí. Niekto vyznáva klasiku a nedá dopustiť na klasický prsteň zo žltého zlata s diamantom alebo lacnejším variantom – zirkónom čírej farby. Žlté zlato je však čoraz viac vytláčané bielym zlatom, prípadne menej tradičným materiálom používaným pri výrobe zásnubných prsteňov, a tou je chirurgická oceľ. Tá je skvelou alternatívou pre ženy, ktoré trpia alergiou na zlato.

Aj pri zásnubných prsteňoch, tak ako pri iných módnych doplnkov, existujú rôzne trendy a štýl, ktoré v danej sezóne letia. Avšak nie je príliš  rozumné nechať sa strhnúť módnymi výstrelkami, rozumnejšie  je staviť na štýl a vkus ženy, ktorá bude daný prsteň nosiť. Ten má však každá žena iný, a preto je výber zásnubného prsteňa pre mužov taká náročná úloha.

Vždy sa však môžete inšpirovať, napr. u celebrít. Takže aké zásnubné prstene nosia celebrity?

Asi žiaden zásnubný prsteň v týchto rokoch nepútal toľko pozornosti a vyvolával toľko špekulácií ako zásnubný prsteň vojvodkyne Kate Middleton. Tá dostala od princa Williama prsteň, ktorý pôvodne patril jeho matke Diane. Prsteň je vyrobený z 18-karátového zlata so zafírom a diamantmi. Po ich zasnúbení sa začali vyrábať lacnejšie repliky tohto prsteňa, keďže množstvo žien, hlavne v Británii, chcelo mať prsteň ako Kate.

kate_m

Veľmi podobný štýl zásnubného prsteňa ako vojvodkyňa Kate má aj herečka Penelope Cruz. Jej zásnubný prsteň obsahuje tiež zafír, ktorý je obkolesený diamantmi.

penelopering

Väčšina celebrít sa riadi heslom, čím väčší diamant, tým lepšie. Medzi takéto hviezdy patria, napr. Beyoncé, Gwyneth Paltrow, Anne Hathaway, Reese Witherspoon a mnoho ďalších.

beyonce

gwyneth-paltrow

anne-hathaway-300x400

rhese

Iné celebrity si však potrpia na to, aby ich zásnubné prstene boli originálne a odlišné od ostatných. Sem môžeme zaradiť napr. zásnubný prsteň Angeliny Jolie, ktorej ho navrhol sám jej partner Brad Pitt za pomoci vychýreného zlatníka Roberta  Procopa a ktorého výroba trvala celý rok.

XL_800x1200_engagement_rings_03

Ďalším netradičným zásnubným prsteňom disponuje herečka Halle Berry, ktorej sa na prste vyníma prsteň zo žltého zlata (čo je na americké celebrity pomerne zriedkavé) s veľkým smaragdom a dvoma menšími diamantmi.

halle-berry

Sú však aj také celebrity, ktoré si nepotrpia na výstrednosť a okázalosť a uprednostnia jednoduchosť. To je prípad herečky Keiry Knightley, ktorá nosí na prste klasický zlatý prsteň s menším diamantom.

keira

Tak posúďte sami, ktorý z nich je najkrajší.

Tento obsah bol zaradený v Články a označkovaný ako , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *